Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Opis stanowiska pracy

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Prezentacja oferty handlowej,
  • Doradztwo w zakresie szerokiej gamy usług multimedialnych firmy,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Miejsce pracy – Częstochowa

Wymagania

  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wytrwałość i nastawienie na realizację celów,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność negocjacji
  • podstawowe umiejętności handlowe,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe,
  • Premię uzależnioną od realizacji celów sprzedażowych,
  • Pracę w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze,
  • Samodzielność w organizacji czasu pracy,
  • Szkolenia produktowe oraz szkolenia sprzedażowe.

Podanie numeru telefonu jest jednocześnie ze zgodą na kontakt telefoniczny.
Podanie adresu email jest jednocześnie zgodą na kontakt e-mailowy.
Plik CV:
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arbelon w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Arbelon informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Arbelon Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Jasnogórska 26 lokal 001. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.